Напишіть мені
Каталог

Про нас

Напевно вам буде дуже цікаво дізнатися, чому компанія яка займається рекламно-сувенірною продукцією називається «City bridge», що в перекладі означає міський міст і яке відношення має міст до сувенірної продукції. Так звичайно, символом нашого міста є міст, і це одна з причин нашого вибору, проте не головна. Все не так просто.

Що таке Bridge? Це connect - символ об'єднання, це довіра.

Хороші, довірчі відносини між партнерами є запорукою успішної роботи і процвітання бізнесу. Підтримувати такі відносини допомагають корпоративні подарунки. Рекламно-сувенірна продукція - це не просто подарунки з логотипом, це міст, який об'єднує принципово різних людей. Корпоративний подарунок підкреслює важливість людини, якого ви обдаровуєте, що в свою чергу позитивно позначається на відносинах і підвищує престиж компанії. Є навіть такий вислів "наводити мости", встановлювати зв'язок, налагоджувати діалог, взаємодіяти.

Щоб легко налагодити відносини, досягти цілей - важливо допомогти з'єднатися частинам, і дарування подарунків може нам в цьому допомогти - приємний презент з вашим логотипом запускає процес об'єднання, що призводить до потрібних результатів.

Подарунки корпоративним клієнтам слід презентувати напередодні важливих свят, в день утворення підприємства та інші значущі події. Ви не тільки порадуєте людину своєю увагою і повагою, але і підвищите власну репутацію і престиж підприємства.